Sila na dlhé cesty a strmé kopce
Sme zvyknutí na veľa, ale to, čo má Fighter „pod kapotou“, je výkon 2x 1 600 W, ktorý vás vystrelí až na rýchlosť 85 km/h. Adrenalínová jazda je síce super, ale pamätajte, že poriadny výkon je tu na to aby ste si poradili s akýmkoľvek terénom a kopcom. Eleven beží na 60V systém s 26 Ah batériou LG nebo Samsung, ktorá vám zaistí až 80 km dojazd, a to je už na pekný výlet!
Fighter sa pobije so všetkým
Chcete si výjsť napríklad kopec s 30° stúpaním? Nie je problém! Fighter vás vyvezie až na vrchol, a to bez straty výkonu. Tento kúsok je vyrobený z kombinácie kvalitnej zliatiny hliníku a ocele. Vďaka tomu získate pocit bezpečia a nejaké diery na ceste vás absolútne nerozhodia. Váži 35 kg, čo zaručuje istú manipuláciu s kolobežkou. Vážite viac ako metrák? Fighter to zvládne ľavou zadnou – odvezie až 150 kg. Takže človek, čo váži 50 kg a má naložených 100 kg, bude v pohode.
Odzvonilo defektom
Už vás nebaví stále meniť duše a riešiť defekty so servisom? V tom prípade vás oslnia 11″ bezdušové pneumatiky, vďaka ktorým môžete dať všetkým defektom navždy zbohom. Vnútri týchto pneumatík nájdete špeciálnu hmotu, ktorá si poradí so všetkými menšími dierkami a to je niečo, čo vám neskutočne uľahčí život. S týmto typom pneumatík budete môcť nalietať tisícky kilometrov bez jedinej nutnosti riešiť defekt.

Tank s neskutočným komfortom
Aj keď tento stroj na prvý pohľad vyzerá veľmi robustne a masívne, dopraje vám úplné pohodlie. Pružinové tlmiče krásne vykryjú aj väčšie nerovnosti a zaistia vám príjemnú jazdu v akomkoľvek teréne. K prvotriednemu pohodliu rozhodne prispejú plne hydraulické kotúčové brzdy a s tými vás žiadna prekážka neprekvapí. Hydraulické brzdy sú niečo, čo na svojej kolobežke oceníte v nevyspytateľných situáciách a systém elektrickej brzdy ABS sa môže iba hodiť. Tlmič riadenia je ďalšou vychytávkou v základnej výbave, o ktorú vás neochudobníme. Oceníte ju predovšetkým pri vyšších rýchlostiach, kedy vám bude krásne držať rate.
O level vyššie
Fighter Eleven je vďaka novému vylepšenému 4″ TFT displeju zase o level vyššie. Displej je umiestnený presne uprostred riadidiel a dopraje vám naozaj detailné nastavenie vašej kolobežky s ešte lepšou čitateľnosťou. Technológia NFC čipu je teraz zabudovaná do displeja kolobežky, takže po zapnutí stroja budete musieť priložiť čip k displeju. Inak so strojom neodídete. Pre kompletné zaistenie kolobežky si určite kúpte kvalitný zámok na kolobežku. Na riadidlách nájdete aj plyn na ukazovák. Ten môžete podľa potreby vymeniť za plyn na palec. Priložené fotografie sú iba ilustračné.
Parametry
| Určenie | Na dlhé cesty, Do terénu, Najrýchlejší |
|---|---|
| Motor | 2x 1600W |
| Batérie | 60V, 26Ah |
| Hmotnost | 35kg |
| Nosnost | až 120kg |
| Maximálna rýchlosť | 25 km/h (85 km/h) |
| Maximálny dojazd | až 80 km |
| Velikost kola | 90/65-6,5 11" bezdušové pneu |
| Brzdy | hydraulické kotúčové |
| Tlumení | Nastaviteľné hydraulické |
| Displej | TFT |
| Záruka | 2 roky na kolobežku, 2 roky na batériu, pol roka na jej kapacitu |
| Rozměry rozložené koloběžky | 1350 x 1280 x 650 mm |
| Rozměry složené koloběžky | 1350 x 580 x 240 mm |
Teverun Fighter Eleven
60V, 26Ah
2x 1600W
60V, 26Ah
2x 1600W
2.299,00 €
Dostupnosť: Nie je na sklade
Doprava zdarma


































Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.